Odsłony kapitalizmu
Data publikacji: 14.11.2011

drukuj    poleć stronę

Wydawnictwo Uczelniane Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Bydgoszczy zapraszają na spotkanie z Marią Ewą Szatlach i Mirosławem Geise, autorami książki "ODSŁONY KAPITALIZMU".

 

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 listopada o godz. 17:30 w Kawiarni Artystycznej „Węgliszek” przy Starym Rynku w Bydgoszcz.

Na spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem gospodarki kapitalistycznej i stadiami jej rozwoju. Tematyka książki jest szczególnie aktualna w dobie zmian zachodzących w gospodarce krajów europejskich.



« cofnij
Dzień nauk o zdrowiu Bydgoski Festiwal Nauki 2012 Otwarta uczelnia Zerowe wpisowe do 31 maja Liceum i Gimnazjum Im szybciej tym lepiej Akademia Kulinarna Tablica Korzyści Studia i niepełnosprawność Unia Akademicka - Zintegrowani wiedzą tuba wsg bydgoszcz et struct Rekrutacja 2012/2013
WSG w gwarach