Konkurs Uczelniany "Robotics School Challenge 2015 w ramach projektu "Nowe wyzwanie w edukacji" zbliża się wielkimi krokami! Już 8-9 czerwca br. pięć Zespołów Konkursowych, reprezentujących każdą ze szkół projektowych, ( LO w Lipnie, LO w Radziejowie, I LO w Brodnicy, III LO w Inowrocławiu, IV LO w Bydgoszczy) zmierzy się podczas Konkursu Uczelnianego który odbędzie się w Wyższej Szkole Gospodarki.Szczegóły na stronie 

www.cpe.byd.pl

 

W minioną sobotę gościliśmy w Uczelni radcę ministra Ambasady Ukrainy Władysława Kaniewskiego, który wraz z Prezydentem WSG Krzysztofem Sikorą uczestniczył w uroczystości posadzenia Dębu Wolnej Ukrainy w alei Ossolińskich w Bydgoszczy. Goście zwiedzili kampus Uczelni i odbyli rejs gondolą po Brdzie.

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny organizowany przez Przedszkole Akademickie WSG „Uniwersytet Dziecięcy”, który odbędzie się 3 czerwca w godzinach od 15.00 do 18.00 na terenie Kampusu Wyższej Szkoły Gospodarki przy ul. Garbary 2 w Bydgoszczy!

Już tego lata po raz trzeci Bydgoszcz stanie się europejską stolicą ratownictwa wodnego. A to wszystko za sprawą III Międzynarodowej Konferencji Naukowej - Stan, perspektywy i rozwój ratownictwa, kultury fizycznej i sportu w XXI wieku, na którą zapraszamy w dniach 12-14 czerwca.

Im szybciej tym lepiej jubileusz 25lat WSG MBA - Szkoła Biznesu Akademia Solidarność jest obowiązkiem MSP studia łączone Studia i niepełnosprawność Rekrutacja podyplomowe rekrutacja LIPIEC 2013 Gaudeamus rekrutacja letnia Zerowe wpisowe
WSG w gwarach
MBA szkoła biznesu