Czworo pracowników naszej Uczelni przebywa obecnie w SMK University of Applied Social Sciences w Wilnie. Wizyta związana jest z realizacją programu podwójnego dyplomowania na studiach pierwszego stopnia „International Marketing and Branding”. Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia dla studentów litewskiej uczelni z zakresu ekonomii, marketingu i zarządzania.

Nie umiesz oszczędzać? Pieniądze "znikają"już kilka dni po wypłacie? A może wręcz przeciwnie- sprawnie zarządzasz  domowym budżetem, ale  chciałbyś to robić jeszcze lepiej? W każdej sytuacji ten projekt jest dla Ciebie. WSG zaprasza do udziału w projekcie Zarządzaj efektywnie swoim budżetem domowym. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne.

Terminy i szczegóły

 

Muzeum Fotografii WSG ma już 10 lat! Serdecznie zapraszamy  28 listopada o godzinie 18.00 na obchody  jubileuszu.W programie m.in. otwarcie wystawy ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy oraz promocja specjalnego wydania Zeszytu Muzealnego. Szczegóły

Fundacja "Gaudeamus" oraz Instytut Kulturoznawstwa WSG zapraszają na spotkanie popularyzujące wiedzę o spuściźnie artystycznej i kulturalnej Andrzeja Szwalbego.Zaprszamy 3 grudnia (środa), sala widowiskowa APK, ul. Królowej Jadwigi 14, wstęp wolny.Początek o godzinie 10.30.

Muzeum Fotografii WSG oraz Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna "ByLOT" zapraszają bydgoskich studentów do udziału w konkursie fotograficznym ZNANI, ZASŁUŻENI BYDGOSZCZANIE I MIEJSCA WAŻNE HISTORYCZNIE, organizowanym w ramach obchodów Święta Niepodległości 11 listopada. Tematyka konkursu dotyczy osób i miejsc, które trwale wpisały się w karty historii.

Akademia jubileusz 25lat Solidarność jest obowiązkiem MSP studia łączone Studia i niepełnosprawność Rekrutacja podyplomowe rekrutacja LIPIEC 2013 MBA CSC LATO 2014 CSC LATO 2014 Offerty
WSG w gwarach