Kompleks Konferencyjno - Usługowy

Kompleks Konferencyjno - Usługowy

Progi naszej Uczelni otwarte są nie tylko dla studentów i osób związanych z nauką, ale także dla mieszkańców Bydgoszczy, przedsiębiorców, ludzi biznesu, kultury, sztuki i każdego kto zechce nas odwiedzić. Od początku istnienia staramy się o to, aby Kampus WSG był atrakcyjną i żywą przestrzenią, dającą możliwości rozwoju i umożliwiającą spędzania czasu w komfortowych i nowoczesnych warunkach.

Kompleks Konferencyjno – Usługowy WSG (KUK), zajmujący powierzchnię 4 ha, usytuowany jest w samym centrum Bydgoszczy - tuż przy nabrzeżu Brdy i obejmuje nie tylko nowoczesne budynki oraz zrewitalizowane obiekty, lecz także tereny zielone. Bliskość Starego Rynku i atrakcyjnych terenów Wyspy Młyńskiej, Dworca Głównego PKP oraz hoteli o zróżnicowanym standardzie i ważnych instytucji kulturalnych naszego miasta wraz z dogodnym połączeniem komunikacyjnym - autobusowym, tramwajowym (w sezonie letnim kursuje tramwaj wodny), powoduje iż staje się on doskonałą przestrzenią dla organizacji eventów firmowych, targów, konferencji, szkoleń, warsztatów a także imprez promocyjnych, kulturalnych i sportowych.

Najważniejszymi elementami zapewniającymi sprawną organizację jest nieustannie rozwijający się kompleks umożliwiający skorzystanie z, m.in.: sal konferencyjnych i wykładowych o wysokim standardzie, Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej ( w skład której wchodzi, m.in.: Galeria Nad Brdą, Muzeum Fotografii, studio nagrań oraz scena koncertowa APK), studia grafiki (tworzącego projekty i umożliwiającego wydruk niezbędnych materiałów) Pokoi Gościnnych WSG, 250. miejsc parkingowych, rekreacyjnych terenów zielonych, przystani kajakowej, boisk sportowych, wypożyczalni rowerów i sprzętu sportowego, Mensy Akademickiej WSG, Hali Sportowej oraz Centrum Fitness i Dietetyki REWITAL. Dzięki licznym inwestycjom udało się stworzyć przyjazną przestrzeń skupiającą w jednym miejscu najważniejsze elementy, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie wielu inicjatyw bez konieczności podziału ich elementów w przestrzeni.

Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest czas i jak ważna jest sprawna organizacja, dlatego powołano specjalną jednostkę działającą w ramach struktur administracyjnych Uczelni (Biuro Usługowo – Konferencyjne WSG), odpowiedzialną za koordynację oraz kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich wydarzeń – zarówno własnych jak i tych realizowanych w partnerstwie i współpracy z instytucjami oraz usług komercyjnych.

Aktualności

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki