Są oferty, są studenci, są praktyki- od teraz także w administracji rządowej. Wszystkich studiujących w Wyższej Szkole Gospodarki na obszarach pokrewnych z administracją, zapraszamy do skorzystania z rządowego programu.Ponad 1 500 urzędów administracji rządowej oraz jednostek przez nie nadzorowanych zobowiązało się do przygotowania ponad 16 600 miejsc praktyk. Aktualna oferta dostępna jest pod adresem: http://oferty.praca.gov.pl/.

Program "Nastolatki spoza boiska" realizowany przez Fundację Cinco Colores, będzie wspierany przez Wyższą Szkołę Gospodarki. Fundacja i WSG zawarły w tej sprawie porozumienie.Będą prowadziły wspólne działania, które pomogą Uczestnikom programu w powrocie do pełnej aktywności społecznej poprzez sport, rozwój umiejętności i kompetencji społecznych oraz zdobycie uprawnień zawodowych w obszarze sportu i rekreacji.

WSG MBA - Szkoła Biznesu MSP studia łączone Studia i niepełnosprawność Rekrutacja podyplomowe rekrutacja LIPIEC 2013 rekrutacja letnia Zerowe wpisowe 40plus
WSG w gwarach
MBA szkoła biznesu