Są oferty, są studenci, są praktyki- od teraz także w administracji rządowej. Wszystkich studiujących w Wyższej Szkole Gospodarki na obszarach pokrewnych z administracją, zapraszamy do skorzystania z rządowego programu.Ponad 1 500 urzędów administracji rządowej oraz jednostek przez nie nadzorowanych zobowiązało się do przygotowania ponad 16 600 miejsc praktyk. Aktualna oferta dostępna jest pod adresem: http://oferty.praca.gov.pl/.

Wyższa Szkoła Gospodarki otrzymała po raz kolejny środki na wyjazdy studentów na zagraniczne studia i praktyki oraz wyjazdy pracowników w celu prowadzenia zajęć oraz w celu szkoleniowym w ramach Programu Erasmus+. Środki przyznane uczelni na rok akademicki 2015/2016 przekroczyły kwotę 60 000€, co pozwoli WSG na realizację większej liczby wyjazdów uczestników programu, niż w latach minionych.

Program "Nastolatki spoza boiska" realizowany przez Fundację Cinco Colores, będzie wspierany przez Wyższą Szkołę Gospodarki. Fundacja i WSG zawarły w tej sprawie porozumienie.Będą prowadziły wspólne działania, które pomogą Uczestnikom programu w powrocie do pełnej aktywności społecznej poprzez sport, rozwój umiejętności i kompetencji społecznych oraz zdobycie uprawnień zawodowych w obszarze sportu i rekreacji.

Człowiek i społeczeństwo oraz Zdrowie i czas wolny to dwa nowe obszary studiów, które w WSG przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych studentach z grupy wiekowej 40+. Zajęcia realizowane będą w trybie wieczorowym, a program dedykowanym studentom w dojrzałym wieku, obejmuje wiele udogodnień. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.40plus.byd.pl

WSG MBA - Szkoła Biznesu Akademia MSP studia łączone Studia i niepełnosprawność Rekrutacja podyplomowe rekrutacja LIPIEC 2013 rekrutacja letnia Zerowe wpisowe 40plus
WSG w gwarach
MBA szkoła biznesu