Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Legia Akademicka

Wyższa Szkoła Gospodarki znalazła się wśród 21 uczelni niepublicznych zakwalifikowanych do realizacji części teoretycznej III edycji "Legii Akademickiej"– programie organizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dyplomatorium 2019

W imieniu Władz Uczelni serdecznie zapraszamy na uroczyste Dyplomatorium, które odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota) w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Prosimy o przybycie o godz. 10:00.

Międzynarodowo w WSG

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wydało decyzję pozytywną w sprawie zatwierdzenia naszej Uczelni - jako jednej z dwóch w kujawsko-pomorskiem - do wszystkich czterech czynności prawnych związanych z kształceniem cudzoziemców tj. studiów, staży, wolontariatu i badań naukowych.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

gru18

Wigilia dla mieszkańców Okola

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki bud. M

gru17

Wigilijne Spotkanie Akademickie

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki bud. M

gru14

Targi Sztuki Arts & Crafts

miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna

gru7

DYPLOMATORIUM

miejsce: Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

gru6

Dotacje na innowacje w twojej firmie

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki bud.C

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2019 Wyższa Szkoła Gospodarki