Slide background Odkryj siebie
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Konferencja naukowa „Przemysły kreatywne szansą rozwoju miasta”

Wyższa Szkoła Gospodarki serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Przemysły kreatywne szansą rozwoju miasta”, która odbędzie się w dniach 13-14 października 2017 r. w Wyższej Szkole Gospodarki.

Nowy Projekt Katedry Gospodarki Turystycznej WSG!

Katedra Gospodarki Turystycznej WSG we współpracy z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich w woj. kujawsko-pomorskim zaprasza do udziału w projekcie!

„Jadłodzielnia WSG – Karmnik” pół roku radości z dzielenia!

Od kilkunastu lat Wyższa Szkoła Gospodarki prowadzi działania społecznie zaangażowane (m.in. Projekt OKOLica 2.0, Nic o Nas Bez Nas, PAMON itp.), dzięki którym możemy na bieżąco diagnozować problemy i potrzeby społeczne nie tylko naszych najbliższych sąsiadów ze Śródmieścia i Centrum Bydgoszczy, dlatego bardzo zależało nam, żeby w praktyczny sposób wdrażać ideę foodsharingu – dzielenia się, a nie marnowania jedzenia. Jadłodzielnia WSG funkcjonuje już pół roku - kiedy otwieraliśmy ją w marcu była to pierwsza tego typu inicjatywa w Bydgoszczy.

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy studia w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice, Działdowo i Zgorzelec. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

wrz30

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki

wrz29

BAF i BAF MASTER - wystawa dyplomowa

miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna

wrz29

Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki, Hala Sportowa

wrz14

"Świadoma Mama" - bezpłatne warsztaty/konferencja

miejsce: Akademickie Centrum Medyczne

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
© 2017 Wyższa Szkoła Gospodarki