Slide background
Slide background
Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Wystawa i premiera filmu przywołującego postać Andrzeja Maźca w Bydgoszczy

Informujemy, że 05.09 w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej odbędzie się pokaz filmu "Andrzej Maziec - postać autentyczna". Dzieło jest upamiętnieniem sylwetki zmarłego bydgoskiego fotografika. Projekcja filmu zacznie się o godzinie 18.00 i towrzyszyć jej będzie wystawa pamiątkowych tablic wykonanych przez artystę dokumentujących jego działania w latach 70-tych.

Dzień Pszczelarzy w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy na XXXVI Dzień Pszczelarzy, który odbędzie się na kampusie Wyższej Szkoły Gospodarki 14 września.

Będzie to znakomita okazja do zapoznania się ze specjalistyczną wiedzą związaną z produkcją miodu. Na terenie kampusu czynny będzie kiermasz sprzętu pszczelarskiego, roślin miododajnych, wystawa fotograficzna konkurs dla dzieci występy zespołów  i inne atrakcje.

Psychologia na WSG!

Z radością i dumą informujemy, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego po otrzymaniu pozytywnej opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej nadał naszej Uczelni uprawnienia do prowadzenia kształcenia na jednolitych studiach magisterskich na kierunku Psychologia.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

cze3

Warsztaty edukacyjne "Pszczoły w ogrodzie"

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Garbary 2

maj22

Bydgoski Festiwal Nauki

miejsce: Kampus Wyższej Szkoły Gospodarki

mar20

Drugie urodziny Jadłodzielni Karmnik

miejsce: Jadłodzielnia Karmnik

mar5

Spotkanie informacyjne Legii Akademickiej

miejsce: Budynek C Wyższej Szkoły Gospodarki

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2019 Wyższa Szkoła Gospodarki