Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo

Aktualności

Zarządzenie Rektora w sprawie zmian organizacji kształcenia

W związku z ogłoszeniem przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów nowych zasad bezpieczeństwa wprowadzono nowe rozporządzenie w sprawie zmian w procesie kształcenia.

Dołącz do naszych specjalistów podczas konferencji on-line!

Serdecznie zapraszmy do udziału w Konferencji On- Line „SPRZEDAŻ, ZARZĄDZANIE, REKRUTACJA, MÓZG… CZYLI BIZNES W NOWEJ ODSŁONIE. JAK OBECNA RZECZYWISTOŚĆ WPŁYWA NA NASZE DZIAŁANIA W BIZNESIE”, która odbędzie się 25 listopada w godzinach 10:00 - 14:00.

 

Uczelnia Zaangażowana - Odpowiedzialni Razem

Mając na uwadze nasze wspólne dobro, w myśl idei Uczelni Zaangażowanej, prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w tym zasłaniania ust i nosa w zamkniętej przestrzeni wspólnej, gdzie nie jest możliwe zachowanie dystansu społecznego (m.in. korytarze, toalety).

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki