Slide background tlo
Slide background rekrutacja rekrutacja
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

DYPLOMATORIUM 2018

Wyższa Szkoła Gospodarki zaprasza serdecznie w najbliższą sobotę 8 grudnia 2018 roku o godzinie 11:00 na uroczyste DYPLOMATORIUM 2018, które odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Paderewskiego w Bydgoszczy.

SYMPOZJUM NAUKOWE W 100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W najbliższy czwartek - 8 listopada od godziny 9:30 - odbędzie się Sympozjum Naukowe z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Dzień Ubezpieczonego z ZUS

Serdecznie zapraszamy na Dzień Ubezpieczonego, odbędzie się w dniu 19.10.2018 r. w Sali Konferencyjnej budynku C 116/C117 Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, przy ul. Garbary 2, w godzinach 10.00-14.00. Wydarzenie współorganizowane jest przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy.

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy kształcenie w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice, Działdowo, a także w Regionalnym Ośrodku Edukacyjnym w Zgorzelcu. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

gru8

DYPLOMATORIUM

miejsce: Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

lis30

Konferencja "Niepełnosprawni chcą być sprawni"

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki, K001

lis28

Konferencja " Znaki: Bydgoszcz Przemysłowa dawniej i dziś"

miejsce: Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy, Hala Pomp

lis7

26. Bienalle Ilustracji Bratysława 2017

miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2018 Wyższa Szkoła Gospodarki