Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo tlo
Slide background tlo

Aktualności

„Program RITA – Przemiany w regionie: Samo-diagnoza raka piersi” pionierski polsko – ukraiński program profilaktyczny

Stowarzyszenie AZS WSG rozpoczęło realizację bardzo ważnego projektu edukacyjnego związanego z profilaktyką raka piersi „Program RITA – Przemiany w regionie: Samo-diagnoza raka piersi”.

Wyższa Szkoła Gospodarki w elitarnym gronie grantobiorców projektu „Inkubator Innowacyjności 4,0”

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy jako lider konsorcjum, w skład którego wchodzi również Akademia Pomorska w Słupsku, otrzymała dofinansowanie dla procesów komercjalizacji wyników badań naukowych w konkursie ogłoszonym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Inkubator Innowacyjności 4,0”.

Festiwal Filmowy PRZEŹROCZA - odsłona plenerowa na Kampusie

W piątkowy wieczór 21 sierpnia o godzinie 20:30 w niezwykle klimatycznym otoczeniu rzeki Brdy na półwyspie Kampusu WSG odbędzie się kolejna odsłona festiwalu Przeźrocza.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki