Slide background Odkryj siebie
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

BRATYSŁAWA W EUROPIE - EUROPA W BRATSYŁAWIE wernisaż wystawy

Instytut Słowacki w Warszawie oraz Konsul Honorowy Republiki Słowackiej zapraszają w dniu 14 grudnia br. o godz. 13.30 na wernisaż wystawy Bratysława w Europie – Europa w Bratysławie.

Spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem

15 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem – fotografem oraz pisarzem, absolwentem Studium Scenariuszowego w PWSFTviT w Łodzi, autorem scenariusza do filmu Leszka Dawida „Jesteś Bogiem”, opublikowanego wcześniej w formie książkowej przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej, a także sztuki telewizyjnej „Gwiazdy i los człowieka”.

Akredytacja dla Wolontariatu Europejskiego na WSG

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy uzyskała akredytację w ramach Wolontariatu Europejskiego oraz status Organizacji Przyjmującej, Wysyłającej i Koordynującej. Akredytacja jest świadectwem jakości i potwierdzeniem spełnienia przez Uczelnię określonych standardów jakości programu.

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy studia w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice, Działdowo i Zgorzelec. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

gru19

Wigilijne Spotkanie Akademickie

miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna

gru15

Spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem

miejsce: Muzeum Fotografii

gru14

Wigilia dla Studentów

miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna

gru10

Uroczyste Dyplomatorium 2017

miejsce: Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2017 Wyższa Szkoła Gospodarki