Slide background
Slide background
Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Zdrowie Publiczne

Kolegium Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Toruniu zapraszają na Konferencję Naukowo-Szkoleniową Zdrowie Publiczne, która odbędzie się 18 października.

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

Zapraszamy naszych Studentów do udziału w Jubileuszowej Inauguracji roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 5 października o godz. 10:00 w siedzibie Uczelni w Bydgoszczy.

Lodołamacze 2019

Wyższej Szkole Gopodarki przyznano pierwsze miejsce w kategorii INSTYTUCJA w konkursie LODOŁAMACZE 2019 za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Zdaniem Kapituły Konkursu, WSG na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych stanowi wzór godny naśladowania.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

wrz30

Rekrutacja na studia

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki

cze3

Warsztaty edukacyjne "Pszczoły w ogrodzie"

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Garbary 2

maj22

Bydgoski Festiwal Nauki

miejsce: Kampus Wyższej Szkoły Gospodarki

mar20

Drugie urodziny Jadłodzielni Karmnik

miejsce: Jadłodzielnia Karmnik

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2019 Wyższa Szkoła Gospodarki