Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background tlo
Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Forum Rozwoju Regionalnego

13 lutego 2020 r. - z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i pod egidą Fundacji "Forum Rozwoju Regionalnego" odbył się w Wyższej Szkole Gospodarki panel dyskusyjny pod nazwą "Partnerstwo w rozwoju regionu".

Konferencja Montessori

Udział w naszej konferencji pokaże Tobie, w jaki sposób możesz obserwować ważne sygnały wysyłane do rodzica i nauczyciela przez dziecko z problemami rozwojowymi. Spotkasz specjalistów, którzy wprowadzą Cię w tematykę ryzyka dysleksji, zaburzeń sensomotorycznych (czyli popularnej Integracji Sensorycznej), oraz adaptacji pracy z materiałami Montessori dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Kurs dla początkujących pszczelarzy

Centrum Szkoleń i Certyfikacji WSG zaprasza na pierwszy w regionie KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH PSZCZELARZY, który rozpocznie się już 28 marca!

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

lut6

Lech Szymanowski - Notatki z Prowincji

miejsce: Muzeum Fotografii

gru18

Wigilia dla mieszkańców Okola

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki bud. M

gru17

Wigilijne Spotkanie Akademickie

miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki bud. M

gru14

Targi Sztuki Arts & Crafts

miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna

gru7

DYPLOMATORIUM

miejsce: Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki